Ubytování na Rychnovsku - podhůří Orlických hor

Kompletně zrekonstruovaný, rodinný tříhvězdičkový hotel je umístěn v centru historické části města Kostelec nad Orlicí, 5 km od Rychnova nad Kněžnou a necelých 25 km od Hradce Králové. Stáří samotné budovy je více než 500 let a není proto žádný div, že "genius loci" se Vás zmocní sotva do hotelu vstoupíte.

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a několika prostorných apartmánech. Všechny pokoje jsou po kompletní a nákladné rekonstrukci, mají vlastní příslušenství s moderní koupelnou a WC. Samozřejmostí každého pokoje je minibar s bohatou nabídkou chlazených nápojů, které jsou již v ceně pokoje, TV se SAT programy, rádio, lednička. Na přání hosta může být pokoj bezplatně dovybaven kávovarem s možností přípravy kávy a čaje. Všichni hostů mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelovou posilovnu.

Zcela novým střediskem je kongresový a školicí prostor s kapacitou 50 osob, vybavený běžnou konferenčí technikou a připojením k internetu.

Ubytovaným hostům je k dispozici vlastní hotelové parkoviště, které je trvale uzamčeno a pod stálou kontrolou kamerového systému. V případě potřeby může hotel nabídnout některou ze svých garáží. Panský Dům je situován v těsném sousedství dvou městských parků a jeho poloha zaručuje všem hostům naprostý klid a ničím nerušené soukromí.

Hotel nabízí po celý rok výhodné víkendové a pobytové balíčky s programem ( vyhlídkové lety, vyjížďky na koních, terénní BUGY DROM a jiné ).

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.