Bezpečnostní systémy EZS Praha 10, kamerové systémy, antény

Kamerové a bezpečnostní systémy EZS, CCTV, TV-SAT antény, počítačové sítě LAN

Naše firma, jejímž sídlem je Praha 10 vznikla v r. 1990 a od svého začátku se zabývala výstavbou a servisem anténních zařízení. S dále se zvyšující poptávkou po komplexnějších službách, došlo k rozšíření spektra nabízených služeb o produkty a servis v oblasti osobních počítačů.

I poté bylo vzhledem k potřebám trhu dále naše zaměření nedostatečné a tak došlo k dalšímu rozšíření naší činnosti až do dnešní podoby-tedy o EZS, kamerové systémy CCTV, datové sítě LAN a domovní přístupové systémy ACC, DT, VDT. V současné době můžeme nabídnout zabezpečení dodávek a montáží elektronického zařízení takřka v celém spektru potřeb staveb rodinných domů, hotelů, komerčních budov, panelových domů a pod.. Naším cílem je, nejen zařízení kvalitně instalovat, ale také je pro nás velice důležité tuto dodávku bezpečně a dlouhodobě servisovat.

Velice si vážíme vašeho zájmu o naše služby a pevně věříme, že výběrem naší firmy budou uspokojeny všechny vaše potřeby ve výše uvedených oblastech, které jak doufáme, vám budou 100% sloužit. Budeme se vám snažit pomoci i když nás budete pouze kontaktovat s žádostí o radu při výběru zařízení nebo v případě servisu.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.