Autoservisy Cheb, servisní služby

Hlavní činností firmy je prodej širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství pro nákladní, užitková a osobní vozidla, traktory, návěsy a přívěsy všech tuzemských a zahraničních výrobců.

Od roku 2002, kdy firma dokončila rekonstrukci autoservisu, ve kterém se provádí opravy osobních, užitkových, nákladních vozidel, stavebních strojů, traktorů a vysokozdvižných vozíků, významně vzrostl podíl této činnosti. Od téhož roku firma získala statut autorizovaného servisu AUTO ŠTANGL.

V současné době je servis vybaven špičkovými diagnostickými přístroji, především na opravy a seřizování podvozků a kompletní diagnostikou řídících jednotek osobních, užitkových a nově i vozidel TRUCK. Tento přístroj je i mobilní a po dohodě s pracovníky střediska servisu je možno diagnostikovat závadu v terénu nebo přímo u zákazníka.

Ve firmě pracuje 18 zaměstnanců, kteří jsou připraveni Vám s čímkoliv poradit či pomoci, proto naváhejte a v ikoně kontaktů si vyberte pracovníka s odpovídající profesí na Váš dotaz.

Základní informace