AROP - Systém plánování a řízení výroby, Praha

Plánování a řízení výroby Praha, tvorba systémů

AROP - Systém plánování a řízení výroby je počítačový systém pro přímou podporu řízení výrobního procesu středních a větších výrobních organizací.

Základní koncepce systému (MSO – Modelování, Simulace, Optimalizace) představuje nový pracovní princip, který vychází ze situačně závislé disponibility zdrojů.

Namísto strnulého plánování současných ERP systémů přináší trvalou simulaci průtoku výrobním systémem, jejíž východiskem je okamžitý stav výrobních aktivit. Vlastní pracovní princip kombinuje modelování výrobní organizace, simulaci výrobního procesu a jeho optimalizaci.

Dynamické plánování výroby umožňuje přímé řízení hmotného toku ve výrobě s minimálními nároky na sběr dat. AROP informuje o aktuálním stavu a úzkých místech ve výrobě, avizuje skluzy a jejich budoucí dopady na plnění výrobního plánu, automaticky zabezpečuje výrobu potřebnými hmotnými vstupy a kapacitami v libovolném časovém okamžiku, řídí a sleduje činnost vstupní, výstupní a mezioperační kontroly, reaguje na změny uvnitř i v okolí výrobního procesu, řeší věcnou i prostorovou organizaci veškerých zásob a jejich sledovatelnost z hlediska původu a kvality a tvorbou kompletního archivu dat popisujícím skutečný průběh výroby zabezpečuje zpětnou sledovatelnost jakosti podle normy ISO 9000.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.