Ubytování, apartmány, Jeseníky, Ludvíkov, ubytovací služby

Ubytování, Jeseníky, Ludvíkov, apartmány, ubytovací služby

Apartmány PONY jsou svým umístěním 3 km od horských lázní Karlova Studánka a vybavením vhodné zejména pro pobyt rodin s dětmi. K apartmánům patří okolní pozemky o rozloze necelých dvou hektarů, na kterých se pasou různá domácí zvířata. Po dohodě je možné také svezení dětí na koníkovi, potřebné vybavení je k dispozici.

V každém apartmánu koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a WC, bez ručníků.   V každém apartmánu vybavená kuchyň s nádobím, ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí (lze také navštívit okolní restaurace, z nichž 3 se nacházejí ve vzdálenosti od 50 do 300 m od apartmánů). TV/SAT (ASTRA1, 2, 3, EUROBIRD1) v každém apartmánu. V každém apartmánu ethernet zásuvka s internetovým připojením.

Hned v sousedství se nachází lyžařský vlek Chaty u Sovy dlouhý 300 m, který je vhodný zejména pro začínající a méně náročné lyžaře. Stačí si u apartmánu připnout lyže a sjet cca 40 m k nástupní stanici vleku. Pro náročné lyžaře a milovníky prudších svahů je k dispozici asi 300 m vzdálený a 500 m dlouhý lyžařský vlek u pensionu Grizzly, který je nyní nově prodloužen a zrekonstruován. Sjezdovky obou vleků jsou uměle zasněžovány, pravidelně upravovány a osvětleny pro večerní lyžování.

 

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.