Auta z USA, dovoz amerických aut, motocyklů, lodí

Dovoz automobilů, motycyklů, lodí, stavebních strojů z USA na klíč. Na našich stránkách najdete reference na dovoz amerických aut a strojů. Vyřídíme veškeré doklady a podklady, včetně CLA a CZ technického průkazu. Při objednávce vám najdemea dovezeme váš americký automobil, motorku, loď, nebo stavební stroj a po vyřízení všech formalit vám dovezeme váž vůz snů až domů.

Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme všechny vaše objednávky, jak na americká auta, tak na stavbení stroje, motorky a vše ostatní z USA dovézt za bezkonkurenční ceny. Vyzkoušejte naše spolehlivé služby, v oboru dovoz movitostí z USA a sami budete překvapeni naši rychlostí a bezkonkurenčními cenami.

Všechny naše přepravovaná americké auta, stavební stroje, motorky a ostatní zboží, je při dovozu z USA po celou dobu přepravy pojištěno.

Dovozem a prodejem amerických aut, popřípadě motorek a stavebních strojů ovšem naše péče o vás nekončí. Zajistíme vám také, dle vaší objednávky spolehlivě, levně a kvalitně dovoz náhradních dílů, jak na americká auta a motorky, tak na stavební stroje, popřípadě cokoliv, co potřebuje v USA naši asistenci.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.