Advokátní kancelář - Praha - právní poradenství

Kvalitu služeb advokátní kanceláře Sabolová & Co. na českém právním trhu vysoce oceňují i renomované mezinárodní ratingové organizace vydávající každoročně přehledy nejúspěšnějších právních firem pro jednotlivé evropské i světové jurisdikce. V roce 2008 byla opět advokátní kancelář Sabolová & Co. zařazena na seznam doporučených firem Legal 500 pro oblast Corporate a M& A.

Advokátní kancelář Sabolová & Co., s. r. o. poskytuje právní poradenství středním a velkým společnostem, které zaujímají významné postavení v daném odvětví.

Hlavní specializací advokátní kanceláře Sabolová & Co., s. r. o. je právo společností se zaměřením na přeměny obchodních společností a oblast finančního práva. Zejména v problematice fúzí a akvizic a oblasti práva cenných papírů se kvalitou nabízených služeb a zkušenostmi řadí advokátní kancelář Sabolová & Co., s. r. o. mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře v České republice, z tohoto důvodu byla také zařazena mezi Legal 500 světových největších advokátních kanceláří.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.